Home / Genel / TSE Kalite Belgeli Kenar Koruma Sistemi

TSE Kalite Belgeli Kenar Koruma Sistemi

Günümüzün yükselen mimarileri her zaman var olmaya devam etmekte ve yapımı insanlar tarafından sürdürülmektedir. Bu mimarilerde çalışan imarlar insanlar olunca, çeşitli güvenlik sorunları da beraberinde gelmektedir. Bunlar arasında şantiyelerde her bir binanın yapımı açık alan olarak ilerlemesi ve bunun sonucunda düşme tehlikesinin meydana gelmesidir. Bu bakımdan geçici olarak kurulan, TSE’li Kenar Koruma Sistemi inşaat aşamasında çalışanların düşmelerini engellemek için güven vermektedir.

 

Kenar koruma sistemleri denilince akla, binanın yapımında hemen her alanında kullanılabileceği gelmelidir. Binalarda düşme tehlikesi oluşturan çatılar, asansör boşlukları, merdiven kenarları, balkon ve duvar kenarları gibi yerler şantiyelerde insanların çalışma alanlarıdır. Bu bakımdan TS EN 13374 kalite onlaylı kenar koruması bariyerlerimiz inşaat alanında çalışacak müşterilerimize güven verici bir çalışma ortamı sunarak, binanın her çeşit yapım ve onarımına hız kazandıracaktır.

 

Unutulmamalıdır ki inşaat alanlarında önemli olan öncelik, insan güvenliğidir. Alanında uzman ekibimiz tarafından kurulumu yapılan kenar koruma sistemlerimiz, düşme olasılığı oluşturacak alanların belirlenmesiyle montajı yapılmaktadır. Devamında ise inşaat alanında çalışacak olanlara detaylı bilgilendirmeler yapılarak teslim edilmektedir.

 

About admin