Kadınların masum 10 yalanı nedir
8 ay önce
8 ay önce

Kadınların masum 10 yalanı nedir

Kadınların masum 10 yalanı

 

Çoğu küçük, masum olan bu 10 yalanı öğrenebilirsiniz.

Kadınlar, çok gizemli ve muammalı kişiliklerdir. Bir sürü katmanı olan kadınları çözmek o kadarda kolay değil. Dürüst ve güvenilir olsalar da onlarında bazen yalana başvurdukları oluyor. Çoğu küçük, masum olan bu 10 yalanı öğrenebilirsiniz.

Şu Kilodayım.

Hiç bir kadın kilosundan bahsetmekten hoşlanmaz. Manken gibi bir vücudu varsa ancak o zaman bahsedebilir. Bu konuda yalan söylememizin nedeni tabi ki erkekler değil, kendimize olan hislerimiz. Kilo konusu olduğunda aklımızdan “keşke şu kiloda olsaydım” fikri geçer ve bilmeden o kiloyu söylemeyi tercih edebiliriz. Bu yüzden zorlamayın ve söylediği kiloyu kabul edin.

Bir dakikaya kadar oradayım

Kadınların hazırlanması uzun sürer bunu kabul etmek lazım. Ne giyeceğimiz, makyajımız, saçımız derken saatler süren bir hazırlık yapıyoruz. Bu yüzden bir yere geç kaldığımızda hep bir dakika içinde oradayım deriz ama o bir dakika saatlere eşit olabilir.

Hayatımın Aşkısın

Kadınlar romantik yaratıklardır. Birlikte olduğumuz insanı mutlu etmek ve özel hissettirmek isteriz. Bu yüzden her birlikte olduğumuz adam hayatımızın aşkı olur. Belki önceki sevgilimizle de aynı şeyleri yaşamışızdır ama bunu söylemek yerine hayatımızın en mutlu ilişkisini yaşadığımızı düşünmeyi seviyoruz.

İyiyim

İşte kadınların, canı sıkkınken ve birisine kızgınken en çok kullandığı yalan “iyiyim”. Büyük ihtimalle iyi değildir ancak o anda size bunu itiraf etmek istemiyor olabilir veya ilginizi çekmek istiyor olabilir. Bu yüzden tamam deyip kenara çekilmeyin ve onunla ilgilenin.

Asla sevgilimi aldatmam

Kadınlar, erkeklerden farklı olarak aldatma konusunda daha gizemlidir. Bu yüzden asla, aldatma ihtimallerinin olduğunu kabul etmezler. Asla aldatmam diyen kadın yalan söylüyor da olabilir.

Hediyene Bayıldım

Çoğu kadın onlara alınan hediyeleri beğenmese de söylemez. En güzel gülümsemesini takınır ve “bayıldım” der. Eğer hediyenizi üstünde hiç veya bir kere gördüyseniz, büyük ihtimal değiştirmiş veya dolabının arka taraflarına atmıştır.

Bilmem, Sen bilirsin

Başta şunu kabul edelim, kadınların bilmediği bir şey yoktur. Bizim fikrimizi sorduğunuzda size “sen bilirsin” veya “bilmem” dersek bu şu demektir: “biliyorum ama senin kararını merak ediyorum!”

Romantizmden hoşlanmam

Gerçekten bir kadının romantizmden hoşlanmadığına inanıyor olamazsınız. Her kadın, kendisine alınan çiçekten veya küçük bir hediyeden hoşlanır. Belki abartılı romantik sürprizleri sevmiyor olabilir ama bu ona çiçek almayın anlamına gelmiyor.

Senin için her şeyi yaparım

Hiçbir insan, başkası için canını vermez bunu başta kabul edelim. Kadınlar dramatik davranışlardan hoşlanırlar bu yüzden karşımızdaki için her şeyi yapmaya hazır olduğumuzu söylemeye bayılırız.

İndirimdeydi

Aldığımız pahalı bir şey için bize hesap sorarsanız söyleyeceğimiz tek şey vardır;”indirimdeydi”.

Paylaşın